The Hardkiss – Серце
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Серце (Кліп)

The Hardkiss поділилися мінімалістичним, але сповненим емоцій кліпом до пісні «Серце». У фокусі кліпу присутні лише три основні аспекти – неймовірні гірські краєвиди, новий незвичний образ Юлії Саніної, а також її танець. Зйомки кліпу проходили в Україні, біля Кам’янця-Подільського, поруч із руїнами скельного монастиря.

Спеціально для зйомок кліпу «Серце» Юлія Саніна півтора тижні активно працювала із хореографом Мариною Кущовою, яка одразу ж підкупила усіх небанальним та цікавим поглядом на майбутній танець.

«В цьому відео я танцюватиму. А далі шлях від моєї шаленої ідеї до результату через працю, синці та холод. Марина, окреме дякую за те, що так відчула пісню і мене в ній, а ще за твоє «Ти зможеш!» – пише у Facebook артистка.

За словами фронтвумен The Hardkiss, використаний у кліпі «Серце» образ вона вигадала сама, а максимально точно втілити його у життя дівчині допомогли стилісти. Станцювати у кадрі співачка також вирішила самостійно, адже що може бути лаконічнішим та емоційнішим за танець?

Юлія зазначила, що у неї не було завдання гарно виглядати і гарно танцювати, адже, за задумом, вона мала виглядати дивно та водночас ніжно. Це було зроблено для того, щоб якнайкраще передати головний меседж пісні, втілити стан, коли зібравши останні сили у кулак, одна людина каже іншій: «Я тебе відпускаю, адже хочу, щоб ти міг літати і жити ліпшим життям».

The Hardkiss – Серце
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Лоренсо Діас says:

    Хороший кліп. Справжній! Без всіх сучасних штампів. Ви робите дуже смачну музику, на найкрасивішій у світі мові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *