The Hardkiss – Perfection Is a Lie
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Perfection Is a Lie (Альбом)

Друзі, якщо хтось з вас ще й досі не надто близько знайомий із творчістю гурту The Hardkiss, саме зараз настав чудовий момент для виправлення цього недоліку. Адже сьогодні у продаж надійшов новий альбом під назвою Perfection Is a Lie, що став другим повноформатним релізом у дискографії команди, не враховуючи численні сингли та попередній міні-альбом Cold Altair. Щоправда, деякі прихильники The Hardkiss можуть трохи розчаруватися платівкою, а точніше списком її треків, адже слухачі не знайдуть у даному релізі нових, раніше не оприлюднених творів популярного колективу – лише перевірені хіти.

Диск Perfection Is a Lie вчергове підтвердив слова вокалістки The Hardkiss Юлії Саніної, яка неодноразово зазначала у своїх інтерв’ю, що наразі гурт взяв курс на оприлюднення у мережі окремих студійний синглів, що мають з часом об’єднатися під однією обкладинкою. Саме це, власне, ми з вами і бачимо – усі одинадцять пісень платівки (+ outro до треку «Антарктида») є добре знайомими для поціновувачів гурту та являють собою своєрідний підсумок творчої роботи The Hardkiss за два останні роки. Музичний матеріал загальною тривалістю близько 45 хвилин виконано переважно англійською мовою, проте є тут і згадана нами «Антарктида», а також англо-україномовна композиція Rain.

Ексклюзивна прем’єра Perfection Is a Lie відбулася на хвилях радіостанції NRJ Ukraine, а наразі платівка доступна для придбання на більшості популярних музичних сервісах. Окрім того, новий альбом буде видано і на фізичних компакт-дисках, які можна буде придбати під час майбутнього концертного туру The Hardkiss, або у соціальних мережах. До речі про соц. мережі, наразі на сторінці колективу ВКонтакті для придбання доступне колекційне видання першого альбому Stones and Honey, доповнене постером, наліпками та великим буклетом усередині.

Українська музика: The Hardkiss – Perfection Is a Lie

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *