THE HARDKISS – Обійми
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Обійми (Кліп)

«Обійми» – свіжий сингл і кліп відомого гурту The Hardkiss, які присвячено простим потребам і почуттям людей.

Ця композиція стала офіційним саундтреком до короткометражної стрічки вітчизняної режисерки Катерини Царик. Кліп «Обійми» – також режисерська робота дівчини. За словами Каті, часто люди не надають уваги таким важливим потребам як обійнятися, бути почутим, вислуханим… Звісно, у часи військового протистояння, кризи, вірусу та іншого, це може здатися дрібницею, але, як зазначає режисерка, дуже важливо проговорювати цей аспект, навіть якщо для нас він здається незначним.

За словами Юлії Саніної, слова чи подарунки не зроблять дівчину щасливою, якщо її партнер забуває про дуже просте, але водночас таке потрібне — обійми.

За сценарієм нового кліпу The Hardkiss, його основні події розгортаються у тунелях метро. Великий футуристичний тунель для відео, команда на чолі з художником Євгеном Костирою, зводила у павільйоні. У результаті вийшла конструкція заввишки вісім і завдовжки шістнадцять метрів. Головну жіночу роль у кадрі втілила Вікторія Карпінська.

Варто додати, що пісня «Обійми» потрапить до четвертого лонг-плею команди, який буде оприлюднено навесні поточного року, напередодні концертного шоу «Десять».

Кліп «Обійми» одразу ж оцінили прихильники The Hardkiss. Ось деякі їхні коментарі щодо відео:

«Ви дійсно неймовірні! Дуже сподобалась ідея з потягом, виглядає як поєднання різних світів! Сила, драйв, ніжність, мелодійність і сенс тексту пісні в одному флаконі»;

«Це неймовірно зворушливо, космічно навіть. Мурашки по шкірі…»;

«Юля, ви після танців стали ще більш тендітною і пластичною, гарно рухаєтесь»;

«Пісня доносить доволі жорсткий і прикрий сценарій в житті. Сумну історію кохання, або ж спогади про кохання, яке було колись дуже давно за молодості»;

«Hardkiss – унікальна група, адже такий темп випуску хітів, мабуть, не вдавався нікому».

THE HARDKISS – Обійми

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *