The Hardkiss – Мелодія
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Мелодія (Кліп)

The Hardkiss познайомили прихильників із новою «Мелодією» – свіжим студійним синглом, а також супровідним відеокліпом, який видався справжнісінькою міні-стрічкою про кохання на Землі та у космосі. «Мелодія» – це вже третя оприлюднена композиція з майбутнього лонг-плею популярної команди (раніше були «Кораблі», «Журавлі» та Lovers) і вона, за словами фронтвумен гурту, нарешті дозволила їй втілити один із своїх давніх задумів. Як зазначила співачка, вона вже давно хотіла написати пісню про щасливе кохання, створити своєрідний маніфест коханій людині, показавши разом із тим, яким різним може бути кохання. Відтак, у новинці проведено паралель між образом коханої людини та мелодії, що звучить абсолютно скрізь, однак вона не набридає, а підтримує та мотивує обранця на його життєвому шляху.

Спеціально для кліпу на знімальному майданчику було збудовано кілька складних декорацій, за які відповідав український бренд Monstra. «За день до зйомок у нас були готові тільки дві декорації з трьох необхідних. Ту саму локацію, з якої група спостерігає за тим, що відбувається на Землі та в космосі, ми все ніяк не могли остаточно затвердити, бо хотіли, щоб вона виглядала максимально цікаво і технологічно. Декоратори і постановники придумували і збирали її прямо на зйомках, але ідея з водою і «нахабним» світлом нам дуже сподобалася», – каже вокалістка The Hardkiss Юля Саніна.

Режисером нового ролика традиційно виступив Валерій Бебко (Вал), а оператором став Ярослав Пілунський. Додамо, що третій повноформатний альбом дискографії The Hardkiss «Залізна ластівка» надійде у продаж у вересні, а у жовтні команда наживо презентує його у Палаці спорту (м. Київ). Ось що кажуть про майбутню платівку музиканти: «Залізна ластівка» – це водночас і одухотворена істота, жива птаха, і залізний космоліт, що тримає чіткий курс. Свободу і легкість ми прагнули поєднати зі силою і сміливістю».

Українська музика: The Hardkiss – Мелодія

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *