THE HARDKISS - Маяк
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Маяк (Кліп)

Учасники гурту The Hardkiss представили на розсуд загалу своє нове відео до пісні «Маяк». Як розповіли музиканти, дана композиція народилася доволі давно, ще декілька років тому (хоча її студійна версія і була оприлюднена тільки у листопаді 2022 року), але наразі цей трек набув для українських слухачів нових особливих сенсів.

Цікаво, що за початковим задумом пісня «Маяк» мала бути баладою, але потім значно трансформувалася, отримавши більше фірмового драйву. У даній композиції йде мова про надію, про ту надію, яку категорично заборонено губити навіть у самі темні часи, адже вона є своєрідним маяком на обрії в похмурому морі. Всім нам варто відшукати цей вогонь та не випускати його з поля зору.

THE HARDKISS - Маяк

«Нашим слухачам, що стали нам опорою і маяком у цій війні, присвячується», – йдеться в анотації до кліпу, режисером якого традиційно став Вал Бебко.

Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна зазначила, що частина кліпу була відзнята під час минулорічного благочинного туру гурту: тоді музиканти просто вирішили взяти зі собою у гастрольний тур камеру та фіксувати його яскраві моменти. Юлія також розповіла, що колектив присвячує дану роботу всім своїм прихильникам, адже у сьогоденні темні часи для нашої країни, саме концерти надають музикантам сили та надихають на подальшу роботу. А всі виступи, звісно ж, робляться для прихильників, для обміну енергією між музикантами та присутніми в залі людьми, для насичення сутності обох сторін. А ще задля того, щоб люди могли бодай на якийсь час відволіктись від важкої реальності та, до того ж, зібрати ресурси на підтримку нашої країни.

THE HARDKISS – Маяк

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *