The Hardkiss – Кораблі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Кораблі (Кліп)

Те, що розпочиналося з глибоких україномовних віршів авторства Юлії Саніної, сьогодні у повному обсязі стало надбанням усіх шанувальників модерної української музики – мова про оприлюднений раніше тізер кліпу гурту The Hardkiss, та, власне, саме музичне відео під назвою «Кораблi». Як відомо, ця пісня увійде до майбутнього, третього за ліком студійного лонг-плею, реліз якого заплановано на 2018 рік.

Режисером кліпу виступив чоловік Юлії та гітарист The Hardkiss Валерій Бебко, або просто Вал, якого дружина частенько називала у своїх інтерв’ю справжнім генієм.

Зйомки проходили на території Чорноморського суднобудівного заводу, на судні Annetta, та супроводжувалися достатньо екстремальними умовами. Зокрема знімальний процес «Кораблів» супроводжувався постійними ремонтами навколо, гучним гуркотом, скреготом та монотонним гулом натовпу людей.

«У цієї композиції дуже заплутана і довга історія. Наприклад, її куплети я написала англійською мовою ще десь років у п’ятнадцять, тоді це була пісня про дива і різнокольорових метеликів. Здається, вона чекала на появу в моєму житті Вала, якому дуже припав до душі її куплет і ми разом дописали інші частинки пісні не існуючою «тарабарською» мовою. Тоді ми назвали її досить дивно – «Доберман». Десь місяців шість тому ми знову згадали про цю демку і вирішили написати україномовний текст. Я точно не знаю, звідки в моїй уяві виплили кораблі, але мені вже давно не дає спокою науковий факт про те, що італійська Венеція має всі шанси повністю піти під воду. Так, напевно, і виник символізм потопаючого міста і спалених кораблів, як знак втраченої надії», – розповіла фронтвумен The Hardkiss під час радіопрем’єри треку «Кораблi».

«З Києва до Чорноморська ми їхали з чітким розумінням того, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблів. Але коли ми познайомилися з директором підприємства Михайлом Дудніковим, а начальник безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода. Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало «так». Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була зупинена вся заводська робота. Нереальна локація, красиві кораблі і палаючі прапори в фіналі історії», – додає Вал.

Нагадаємо, що наприкінці вересня The Hardkiss презентували свій попередній сингл Lovers, так само доповнений офіційним відеокліпом, створеним молодим американським режисером Norton. До зйомок, що проходили у різних локація столиці України, було залучено понад 60 людей – яскравих представників креативної столичної молоді.

Українська музика: The Hardkiss – Кораблі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *