The Hardkiss – Коханці
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Коханці (Кліп)

THE HARDKISS презентують музичне відео до треку «Коханці» зі свого останнього на даний момент альбому «Залізна ластівка»! Режисером відео традиційно став учасник та продюсер формації Вал Бебко, за задумом якого було збудовано масивну локацію – ціле місто, де блукають колишні коханці з травмованими серцями.

Нова робота характеризується декількома сюжетними лініями, головними героями, символізмом та загадками, підготованими музикантами для глядачів. Одну з героїнь втілила у кадрі вокалістка THE HARDKISS Юлія Саніна, зігравши дівчину, що апелює до колись близької людини, яка вже не відчуває до неї абсолютно нічого та навіть не чує її монологу.

За словами Юлі, навіть у великому мегаполісі долі людей часто-густо сплетені, адже кожен із нас є чиїмось колишнім чи майбутнім. Минулі відносини обов’язково накладають на наші душі своєрідно клеймо, але дуже важливо у цьому водовороті емоцій не розучитися відчувати.

«Вважаю, що робота, яку ми сьогодні випустили, одна з найкрасивіших у THE HARDKISS. Закохана в пісню, закохана в відео. Режисер Валерій Бебко, люблю те, як ти бачиш нашу музику! Дякую всій приголомшливій команді, яка працювала з нами. Все вийшло так, як ми хотіли – з глибоким змістом, красою і театральною естетикою!» – пише у Facebook про кліп «Коханці» Юлія Саніна.

«Зняти кліп на таку харизматичну пісню було нелегким завданням. Ми з Юлею дуже любимо естетику бродвейских і британських театральних постановок. Було вирішено взяти за основу такий напрямок і побудувати вигадане місто коханців з бутафорним небом і стінами, образ такого собі чистилища і підсвідомості. Я був у захваті від декорацій і ми з акторами почали обігравати їх, обживати. Ми заклали в відео багато смислів, символів. Дивіться – розгадуйте», – додає Вал.

The Hardkiss – Коханці
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *