THE HARDKISS - Хто, як не ти
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Хто, як не ти (Лірик-відео)

Відомий український гурт THE HARDKISS поділився із загалом своїм новим відео до пісні «Хто, як не ти» з останнього номерного альбому «Залізна ластівка». Режисура свіжої роботи – справа рук самих Валерія Бебко і Юлії Саніної. За задумом, ролик має демонструвати багатогранністю головної героїні, її легкість і безтурботність на контрасті із силою характеру.

У відео можна помітити десять різних образів вокалістки THE HARDKISS, за допомогою яких проводяться паралелі із природніми явищами та порами року. Всі ці образи було створено Славою Чайкою та Віталієм Дацюком. Вони розповіли, що кожен задіяний look є частиною музичної оповіді, прив’язаною до тексту і загального настрою композиції.

За словами Юлії Саніної, пісня «Хто, як не ти» народилася у Буковелі і, можливо, саме це вплинуло на її природню тематику. Співачка також додала, що композиція розповідає про те, що добре бути як листочком, який лине за подихом вітром, так і самим вітром, який обдуваючи ніжно обіймає свою кохану.

Окрім того, THE HARDKISS нагадали про серію анонсованих акустичних концертів, які відбудуться у жовтні-листопаді у семи різних містах України. Деталі за посиланням.

Придбати альбом
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *