THE HARDKISS – Гора
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – Гора (Кліп)

«Народились сильними, а стали вразливими ми…»

Гурт The Hardkiss презентував нове офіційне відео до свіжого треку «Гора»: у кліпі музиканти з’являються в епіцентрі вуличних заворушень і посеред різних екзотичних рослин. Відеоробота з’явилася на офіційному YouTube-каналі команди сьогодні, 2 квітня 2020 року.

Режисером кліпу виступив Мітті Місюра. У відео можна побачити кадри з вуличними заворушеннями, в яких приймають участь самі учасники The Hardkiss. При цьому солістка Юлія Саніна постає перед глядачами у войовничому образі – з мечем у руках і в кольчузі на тілі. Іншу частину кліпу було знято в згорілому лісі, де вокаліскта продовжила співати у темній вуаллі на обличчі.

Наприкінці кліпу музиканти позують серед тропічної рослинності у ботанічному саду. На цей раз фронтвумен колективу Юлія Саніна одягнена в розкішне сріблясте плаття із довгим рукавом на одній руці.

У коментарі до нового кліпу Юлія Саніна написала: «Ось вам легенда від мене. Коли наш світ наповнився ненавистю, а люди перетворилися у загрозу для світу і один для одного, – небо перестало слухати людей. І тоді люди вирішили звернулися до гори… Для того щоб вона, висока і мудра, передала повідомлення. Гора дала свою згоду, а небо почуло це і в останній раз подарувало людству живу росу, загасило полум’я, наповнило водойми, змило хаос і ненависть. Але це було в останній раз».

THE HARDKISS – Гора

Ось як реагували на прем’єру кліпу «Гора» деякі підписники The Hardkiss у соціальних мережах:

«Образ войовничий, але при цьому такий юний і зворушливий. Я вражена! Зробили мій день! Швидше б роса змила всю нечисть з нашої планети, щоб я могла насолодитись цією піснею наживо»;

«The Hardkiss косплеять:) Як кліп Deutschland, тільки на міні малках»;

«Я один помітив, що у Юлі в руках меч Нарсіл (меч Араґорна, героя з кінофільму «Володар Перснів»)?»;

«Переглядаючи цей шикарний відеоряд і круті образи Юлі, я забула, що в пісні є слова. Довелося заново переслуховувати, вслухаючись у кожне слово. Обожнюю ваші пісні українською мовою. Спасибі вам, The Hardkiss»;

«Пісню можна розібрати на купу цитат… З огляду на сьогоднішні реалії, так взагалі звучить дуже актуально».

THE HARDKISS – Гора

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *