The Hardkiss – Антарктида
Електронна музика, Матеріали, Релізи

The Hardkiss – Антарктида (Сингл)

Популярний український гурт The Hardkiss, який, щоправда, вже стиг нажити собі славу колективу зі здебільшого англомовним музичним матеріалом, презентує нову пісню українською мовою під назвою «Антарктида»! Прем’єра свіжого треку відбулася сьогодні, 21 лютого 2017 року, на офіційній сторінці команди в одній із популярних соціальних мереж, а робота над ним, вже звично для музикантів, проходила на столичній студії звукозапису Revet Sound.

За словами фронтвумен The Hardkiss Юлії Саніної, робота над україномовним матеріалом зазвичай забирає у неї набагато більше часу, ніж над англомовними творами, адже тут слухач зрозуміє кожне слово, кожну риму та алегорію. Під час написання пісень рідною мовою, співачка завжди прагне робити це не банально, так, щоб фінальний результат ні в якому випадку не виявися схожим за стилем написання на творчість будь-якого іншого колективу. Не стала виключенням у цьому і сьогоднішня новинка під назвою «Антарктида».

«Композицію «Антарктида» побудовано навколо образу люблячої жінки, яка будь-що прагне відчути пекучий вогонь кохання бодай ще на якусь хвилину, і зовсім неважливо, що це полум’я знищить її. Велична Антарктида тане, та стає вразливою. Словом, ця пісня про неминучість певних подій, про неймовірний природний магнетизм та, звісно ж, про кохання, але кохання нещасливе», – розповідає вокалістка The Hardkiss.

Додамо, що не зважаючи на сьогоднішню офіційну прем’єру, ця пісня вже має за своїми плечима певну історію, адже одними з перших її могли почути відвідувачі столичного концерту The Hardkiss, влаштованого на честь п’ятої річниці спільної діяльності гурту у жовтні 2016 року. З того моменту «Антарктида» ще не одноразово виконувалася під час живих виступів команди та гуляла соціальними мережами у вигляді любительських записів з концертів, аж поки сьогодні прихильники не отримали доступ до її довгоочікуваної студійної версії.

The Hardkiss – Антарктида

Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Bod_zik99 says:

  Кожен день кращий за попередній! Спочатку моя улюблена Лана Дель Рей випускає лід-сингл і відеокліп, а сьогодні моя улюблена група радує цієї чудової композицією. Неймовірно красиво і душевно. Кожен новий шедевр від Хардкіс звучить особливо, саме це і виділяє їх на тлі більшості виконавців

 2. Slayergirl says:

  ТСказати що я в захваті – це нічого не сказати! Трек – абсолютна бомба бомбічна!!! Наближення весни відчулося ще гостріше! Як тільки вранці на радіо почула, так відразу сподобалася. Просто уноооосить … Спасибі вам, The Hardkiss!

 3. ZheGal says:

  Шкода що змінили трохи оригінальну версію. Може це якась радіоверсія? Бо на концертних лайвах вона була трохи довшою. Ну і важчою, але то таке. Все одно шедевр. Нарешті можу з чистою совістю перейти на студійку “Антарктиди”

 4. Ліхтарник says:

  Коли слухаєш трек на концерті, потім запис постійно видається попсовим. Так і з Антарктидою. Ні, я чудово розумію що Хардкісс мають грати саме так, для того щоб охопити якнайбільше потенційних слухачів… Але все ж…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *