The Hardkiss – Антарктида
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Hardkiss – Антарктида (Кліп)

На додачу до нещодавно оприлюдненого альбому Perfection Is a Lie, музиканти відомого гурту The Hardkiss поділилися зі своїми шанувальниками обіцяним кліпом на україномовну пісню «Антарктида». Режисером свіжої роботи виступив Ігор Стеколенко, який створив фактично кінематографічну картинку з прихованою головною ідеєю. Окрім нього над відео працювали: Микита Кузьменко (DOP), Дмитро Малічев (producer), Роман Онуфрійчук (GFX), Марина Ткаченко (кольорокорекція) та інші.

Прихильники гурту вже встигли висунути безліч гіпотез стосовно задуму роботи – тут і версії про Чорнобильську катастрофу (зважаючи на сьогоднішні 31-ші роковини трагедії), варіанти про глобальне потепління та алегоричні порівняння льодяної глиби з коханням чи парадигмою розвитку почуттів, а сама Юлія Саніна лаконічно зазначила, що кліп «Антарктида» – про невідворотність подій та важливість оберігання всього крихкого.

У будь-якому випадку, учасники The Hardkiss сподіваються, що кожен глядач зможе відкрити для себе особистий меседж їхньої роботи, а, отже, відчути її душею. «Лід тане, наче серце Антарктиди. Я ненавиджу спеціально перекладати пісні, адже тоді вони втрачають свою самобутність. На щастя, «Антарктида» одразу ж народилася україномовною – на початку приспів був трохи інакший, але ми вирішили зробити композицію не стільки сумною, скільки потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами. Кліп до цієї пісні люди можуть сприйняти та зрозуміти кардинально по-різному, але у цьому його особливість», – каже Юлія Саніна.

Додамо, що ексклюзивна прем’єра ролика відбулася у соціальній мережі ВКонтакті (25.04.2017), викликавши справжній глядацький бум. Цифри переглядів кліпу говорять самі за себе – за одну ніч свіжу роботу The Hardkiss переглянули понад 700 000 разів! Очікуємо на подібні рекорди від сервісу YouTube, де музична стрічка з’явилася сьогодні вранці.

Українська музика: The Hardkiss – Антарктида

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *