THE HARDKISS – Акустика
Живі виступи, Матеріали

THE HARDKISS – Акустика (Live відео)

Гурт THE HARDKISS оприлюднив у мережі свій новий концертний альбом «Акустика. Live», а також його офіційну відеоверсію. Зафільмований дводенний виступ команди мав місце восени минулого року.

За словами музикантів, їм було дуже важливо зафіксувати те особливе звучання з величезною кількістю класичних та народних інструментів, передати особливу атмосферу, яка панувала два вечори у столичному Палаці «Україна». Адже саме тоді ключові хіти колективу виконувалися з дуже несподіваними акустичними аранжуваннями, що знайшло теплий позитивний відгук у колах поціновувачів THE HARDKISS.

Як зазначила Юлія Саніна, «Акустика. Live» – це світлий бік THE HARDKISS, який не схожий на космічну «Залізну ластівку». Це, скоріше, земна жива птаха.

У свою чергу Вал Бебко розповів, що близько восьми місяців, разом із роботою над свіжим матеріалом, THE HARDKISS готували цей живий альбом і його відеоверсію. «Наші прихильники дуже чекали на цей реліз. Це чистий лайв і кайф», – каже музикант та продюсер.

Додамо, що наступного року популярна команда урочисто відзначить своє десятиріччя, тому її учасники вже зараз запрошують усіх охочих відвідати велике шоу під назвою «Десять», що відбудеться 29 травня на НСК «Олімпійський».

THE HARDKISS – Акустика
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Супер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *