THE HARDKISS - 00:00
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

THE HARDKISS – 00:00 (Кліп)

Учасники гурту THE HARDKISS презентували кліп до пісні «00:00» з платівки «Залізна ластівка», що став присвятою вітчизняним героям-енергетикам, які тримають наше світло.

Режисурою новинки займався Мітя Бородін. Зйомки відео відбувалися в містечку Посад-Покровський на Херсонщині та тривали близько тижня. За словами учасників знімальної команди, вони дуже хотіли розказати глядачу історію про реальних героїв, які часто лишаються поза кадром. Про енергетиків, які навіть в умовах масованих ракетних атак ворога мужньо виконують свої професійні обов’язки.

Головну роль у новому кліпі THE HARDKISS втілив український актор Олександр Кобзар. Окрім нього у кадрі з’являються реальні працівники «Херсонобленерго», щоденну роботу яких фіксував оператор Руслан Богдан. На жаль, з тієї бригади працівників, яку ви побачите у кліпі, шістьох людей наразі вже немає в живих – вони загинули на роботі.

THE HARDKISS - 00:00

Міністерство енергетики України та компанія ДТЕК наводять страшні статистичні дані, згідно з якими, за дев’ятнадцять місяців повномасштабної війни, виконуючи свої професійні обов’язки загинуло триста шістдесят сім енергетиків, ще близько тисячі було поранено. Зі стартом нового опалювального сезону, усвідомлюючи масштаби небезпеки, з якою доводиться стикатися працівникам енергетичної галузі, учасники THE HARDKISS прагнули висловити їм слова подяки та підтримки.

Варто зауважити, що кліп «00:00» одразу ж отримав чимало схвальних відгуків від меломанів. Ось як на такий теплий прийом відреагувала Юлія Саніна: «Дякуємо за ваші реакції та коментарі до відео «00:00», дякуємо за розповсюдження. Наша пісня знайшли відгук у ваших серцях, це для нас дуже цінно».

THE HARDKISS – 00:00
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *