The Gitas – Не мовчи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Gitas – Не мовчи (Сингл)

Пісня «Не мовчи», яка раніше жила виключно на концертних майданчиках та у серцях шанувальників культової «Димної Суміші», неочікувано отримала студійне втілення. Нагадаємо, що гурт «Димна Суміш» возз’єднався минулого літа після п’ятирічної перерви і дав кілька успішних концертів в Києві, Львові та Тернополі, а на початку поточного 2018 року, менше ніж за рік після реюніона, у соціальних мережах з’явилася заява стосовно чергового розпаду альтернативної формації.

І от, композиція «Не мовчи», яку, поклавши руку на серце, легко можна було називати однією з візитівок ДС, отримала студійне життя у рамках іншого гурту – The Gitas – американського сайд-проекту вокаліста «Димної Суміші» Саші Чемерова.

Зауважимо, що це перша композиція The Gitas, яка виконується українською мовою. «Це перша і, можливо, остання україномовна пісня в репертуарі The Gitas. Різні музиканти давно вже грають кавери на неї, люди просять, ну, ми і зробили. Ми не думали про інші варіанти ані секунди. Пісня була написана дуже давно, але ніколи до сьогоднішнього дня не була записана. До речі, саунд-дизайн зробив новий учасник групи (Ігор Кириленко, – прим.)», – коментує Чемеров.

Запис треку проходив на студії Stagg Street Records у Лос-Анджелесі. Цілком можливо, що з часом «Не мовчи» отримає ще й офіційний відеосупровід, адже, за словами музикантів, вони мають цікаву ідею для кліпу і розпочнуть пошук режисера, здатного її якнайкраще втілити у життя. Але це відео поки що знаходиться у переліку потенційних ідей, а от у затверджені найближчі плани The Gitas входить робота над іншим кліпом, запис ЕР та літній концертний тур Україною.

Українська музика: The Gitas – Не мовчи

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *