The Frunk – Залишаюсь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Frunk – Залишаюсь (Сингл)

Український музикант Ростислав Столяренко, родом з міста Краматорська Донецької області, після припинення діяльності свого попереднього гурту Sun Radio, вирішив зібрати новий колектив та розпочати творчий шлях, як зазвичай прийнято казати у таких випадках, з абсолютно чистого аркушу. І зробив це надзвичайно впевнено та якісно, презентувавши у мережі дебютну україномовну композицію «Залишаюсь» своєї нової формації The FrunkФранк»), записану на студії LipkyZvukoZapys під керівництвом Вадима Лазарева. Україномовність музичного контенту це, до речі, принципова позиція виконавця, адже, за його словами, у нас і так вистачає талановитих музикантів, які співають іншими мовами.

«Пісня «Залишаюсь» народилась ще рік тому, але попередній гурт розпався і я був вимушений збирати новий, щоб почати записувати альбом. Текст, музика та аранжування мої. Плани The Frunk насправді грандіозні, декілька моїх пісень з попереднім гуртом вже близько року ротуються на вітчизняних радіостанціях, було декілька ефірів на радіо і телебаченні, тож деякий досвід вже є. Гадаю, він стане нам у нагоді й альбом буде вдалим! Приємного прослуховування, ми будемо дуже раді, якщо вам сподобається наша пісня!» – розповів «Нотаткам» засновник The Frunk Ростислав Столяренко.

Через те, що своїм першим треком у рамках гурту «Франк» Ростислав задав досить високу планку для подальшої діяльності, пересічним українським меломанам буде тільки цікавіше спостерігати за розвитком цього перспективного музичного проекту. Долучайтесь до спільнот гурту у соціальних мережах та не пропустіть подальших новин!

The Frunk – Залишаюсь

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Емігрант says:

    Текст просто супер.Просто в десятку.Ну а музика…рон не буває поганим…апріорі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *