The Frunk – Мама Зима
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Frunk – Мама Зима (Сингл)

Столична команда The Frunk активно готується до видання своєї першої студійної платівки та вирішила нещодавно трохи підігріти цікавість слухачів до майбутнього релізу, оприлюднивши один з його синглів під назвою «Мама Зима». Як зазначають самі музиканти, ця композиція є достатньо незвичною для них самих і трохи виділяється з усього матеріалу згаданого диску. Запис, зведення та мастеринг третього за ліком треку альбому: LipkyZvukoZapys, Вадим Лазарєв.

«Пісня «Мама Зима» є «найлайтовішою» у нашому альбомі – це непритаманний для нас легкий рок, а весь альбом в цілому буде витримано у звичному для нас важкому звучанні. Ми працювали над нею у січні-лютому, тому можна сказати, що вона створювалась під впливом весни, у її, так би мовити, передчутті . Пісня писалася з думками про те, що з сучасним ритмом міського життя не вистачає часу на важливі речі, на важливих людей, проте, думаю, кожен зможе вловити у ній свій власний сенс», – поділився з нашим сайтом вокаліст The Frunk Ростислав Столяренко.

Реліз згаданого альбому музиканти запланували на цьогорічне літо, але більш точних дат прем’єри, на жаль, поки що сказати не можуть. Проте вони запевняють, що даний реліз стане справжнім проривом в українській музиці та, зокрема, в її роковій частині, тому його точно варто дочекатися!

Українська музика: The Frunk – Мама Зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *