The Fireplace – Знайду Тебе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Fireplace – Знайду Тебе (Сингл)

Зіграти на контрасті власних відчуттів вирішили під час роботи над свіжим треком «Знайду Тебе» музиканти столичного гурту The Fireplace разом зі своїм фронтменом Андрієм Лучанко, фіналістом телевізійного шоу «Голос Країни». За словами учасників колективу, після довгих та численних репетицій у напівтемряві репетиційної бази, вони вирішили написати яскравий та сонячний трек, вклавши у нього асоціації із теплою порою року, гарячим коханням та суцільним позитивом. Саме так і з’явилась на світ нова пісня «Знайду Тебе», зовсім нещодавно оприлюднена у якості інтернет-синглу. До речі, спочатку на роль даного синглу претендували одразу три авторські композиції киян, але хлопці вирішили, що негативного настрою чи любовних мук навколо нас і так достатньо, та продемонстрували слухачам свій яскравий рок-н-ролл.

«Головна ідея твору «Знайду Тебе» полягає в пошуку власного щастя, любові та гармонії, при чому як з внутрішнім, так із зовнішнім світом. Для того щоб доступніше передати цю ідею, ми внесли до сюжетної лінії пісні двох персонажів, один з яких знаходиться у пошуках другого – уособлення свого щастя. Ми мали на меті зробити пісню, яка буде асоціюватися із безпричинним позитивом, сонячними днями та коханням, що так часто у них виникає. Одним словом – із літом!» – розповів «Нотаткам» вокаліст The Fireplace Андрій Лучанко.

Додамо, що вже зовсім скоро згадана композиція отримає своє візуальне втілення, адже просто зараз музиканти знімають до неї офіційний відеокліп. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах та не пропустіть прем’єру нового відео від The Fireplace!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *