The Fireplace – Як небо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Fireplace – Як небо (Сингл)

Фіналіст вокального телешоу «Голос Країни» Андрій Лучанко, разом із музикантами свого рок-гурту The Fireplace, записали та оприлюднили свій новий мотивуючий сингл під назвою «Як небо». Автором слів новинки виступив сам Андрій, а музику до цих рядків він написав у тандемі з Ігорем Мережаним. Так сталося, що презентація нового треку команди співпала із тріумфом української тенісистки Еліни Світоліної над Сереною Вільямс у рамках олімпіади у Бразилії, тож свій новий твір музиканти присвятили у тому числі і нашій переможниці.

«Ми захотіли написати пісню-заклик про те, що ніколи не варто стримувати свої амбіції та прагнення, про те, що сумніви легко можуть стати на заваді вашому прагенню змінити світ на ліпше! Абсолютно кожна людина носить у собі абстрактне внутрішнє «Я», яке здатне завжди акумулювати божевільні сміливі ідеї та завжди штовхати нас до рішучих дій, мотивувати. Часто ми спеціально не помічаємо своє «Я», але коли все ж таки даємо йому справжню волю, то воно здатне просто таки «розкрутити» цей світ! Саме так, як зробила це Еліна!» – поділився у коментарі «Нотаткам» Андрій Лучанко.

Наразі The Fireplace працюють над двома новими авторськими композиціями, які обіцяють оприлюднити в Інтернеті у якості окремих синглів. Окрім того, музиканти активно готуються до запланованого великого сольного концерту у столичному Caribbean Club, тож слідкуйте за анонсами і новинами!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *