The Fireplace – Не відпускай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Fireplace – Не відпускай (Кліп)

Новий кліп гурту Fireplace на пісню «Не відпускай» мають гідно оцінити не тільки шанувальники романтизму сучасної української музики, а й поціновувачі роману «1984» відомого англійського письменника Джорджа Орвелла. Саме на основі даного твору вирішив відзняти дебютну відеороботу Fireplace одеський режисер Сергій Пудич (EasyLiving Films), якому допомагали оператор-постановник Олексій Мілокост, продюсер Антон Резниченко, художник-постановник Марія Альтер та ще ціла команда інших професіоналів.

За словами лідера гурту, фіналіста проекту «Голос Країни», Андрія Лучанко, ідея зняти відео до пісні «Не відпускай» виникла у нього ще близько року тому, і за цей час було переглянуто цілу купу ймовірних сценаріїв, але, так званий wow-ефект команди викликала саме утопічна історія про заборону людських почуттів «старшим братом».

«Коли я прочитав сценарій, я не міг збагнути – як? Як можна було вигадати таку неймовірну історію лише кілька разів прослухавши пісню «Не відпускай»? Ідея була шикарна, вона не тільки доповнювала зміст композиції, а й зачіпала глобальніші проблеми, як-то, наприклад, боротьба людини за власну індивідуальність, особистість, свободу та право вибору. У кліпі знайшли відображення проблеми сучасного соціуму: брак «живого» спілкування та «епідеміологічна» схильність приховувати власні почуття», – розповідає вокаліст Fireplace Андрій Лучанко.

Варто додати, що трек «Не відпускай» є по-справжньому особливим для Андрія, адже це перша написана ним композиція із шестирічною історією. Вона з’явилася на світ, коли колективу Fireplace ще не існувало, але саме у рамках творчості цього гурту їй судилося отримати своє фінальне аранжування.

Fireplace – Не відпускай

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина Бокита says:

    Це один з небагатьох дійсно якісних та цікавих українських кліпів останнього часу. Тут цікава ідея, не погане її втілення, якісна музика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *