The Doox – Ворожка \ Під Бором
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Doox – Ворожка / Під Бором (Сингли)

Молодий яскравий фолк-рок гурт The Doox записав та оприлюднив одразу дві свої студійні новинки, що з`явилися у мережі практично одна за одною – пісні «Ворожка» та «Під бором». Запис обох новинок, вже звично для «Дуксів», відбувався на студії звукозапису Painthouse.

Декілька днів тому першою до соціальних мереж потрапила пісня «Ворожка». Цікаво, що першу варіацію даної композиції було створено доволі давно, адже цей трек був присутнім у репертуарі іншого фольк-гурту «Кралиця», де теперішні учасники The Doox Максим Бережнюк і Юлія Маляренко співали, будучи студентами. Використана у творі лірика, до слова, має ще значно давнішу історію та походить своїм корінням у землі Полтавщини. У ній розповідається історія дівчини, яка отримує передбачення від циганки стосовно свого коханого козаченька, та, з рештою, у фіналі переконується в правдивості гірких слів ворожки.

The Doox – Ворожка

Щодо другої композиції «Під бором», то її вихід музиканти The Doox приурочили до цьогорічного Дня Збройних сил України. «Наша пісня «Під бором» – це колядка на хлопця. У ній використана мелодія з одної колядки, слова з другої, а приспів ще з третьої. То все ми знайшли в одному збірнику дитячих пісень», – розповідають «Нотаткам» The Doox. Варто також зазначити, що до пісні додається супровідний відеоряд, розміщений на офіційному YouTube-каналі формації.

The Doox – Під бором

На останок додамо, що після двох поспіль прем’єр The Doox аж ніяк не збираються зупинятись чи навіть перепочивати. Ба більше, вони вже готують прем’єру свого наступного синглу, а також вже працюють над відео до майбутньої новинки. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Пора б їм уже повноцінний альбум видати! Годі синглувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *