The Doox – Верховина
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Doox – Верховина (Сингл)

В основу свого нового студійного синглу «Верховина», учасники фолк-рок гурту The Doox вирішили покласти відомий колоритний твір «Верховино, мати моя» авторства Михайла Машкіна. Сучасні літератори називають пана Машкіна дуже таємничим поетом, чия біографія недостатньо висвітлена та має численні історичні прогалини, ба більше, існує навіть гіпотеза, що авторство пісні про Верховину належить іншому автору на прізвище Гринюк, але все це не доведено. Разом з тим, окрім згаданого твору, українці, а насамперед закарпатці, знають Михайла Васильовича за роботами «Понад плаєм, плаєм», «Вечір над Боржавою», «Гуцульська застільна» та іншими. Рядки українського поета, композитора та збирача фольклору виконували за життя і, як бачимо, виконують досі.

«Ми просто не могли не приділити увагу цьому твору! Ми вирішили, що така композиція обов’язково має бути у репертуарі The Doox і ми мусимо продемонструвати її слухачам у більш драйвовій рок-обробці. Адже саме такі пісні заряджають нас своєю енергетикою, вони буквально пронизані духом українського народу!» – розповідають про свою новинку музиканти.

Нагадаємо, що близько місяця тому The Doox оприлюднили у мережі дві нові композиції «Ворожка» та «Під Бором», а також поділилися інформацією щодо того, що робота над наступним треком знаходиться у розпалі. Скоріше за все тоді музиканти мали на увазі саме «Верховину», а якщо так, то цілком можливо, що вже зовсім скоро всі ми побачимо другий офіційний кліп команди, прикрашений характерними карпатськими краєвидами.

The Doox – Верховина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *