The Doox – Три Користі Радості
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Doox – Три Користі Радості (Сингл)

Дуже символічно що, саме у перший день весни команда The Doox презентує свою нову композицію під назвою «Три Користі Радості». І хоча поглянувши за вікно, складається враження, що зима трохи забула звірити за календарем свій графік роботи, трохи весняного настрою вітчизняним меломанам точно не завадить.

За словами учасників колективу, пісня «Три Користі Радості» несе в собі те саме сонячне тепло, від якого навесні пробуджуються птахи, зацвітають рослини, грають риби, запалюються коханням юні серця. Існували вірування та обряди, які налаштовували саму природу на пришвидшений прихід весни, неодмінність її тріумфу над зимовим періодом і на активну участь людей, їхньої волі, діла і слова, у всілякому сприянню цим процесам.

У даній роботі гурт традиційно супроводжує власний саунд українськими народними інструментами та незмінними колоритними голосами мультиінструменталіста Максима Бережняка та вокалістки Юлії Маляренко. «Ми бажаємо кожній людині в душі відчути теплоту гарячого сонця і вічно-квітучу весну, які протягом всього життя заряджатимуть лише на позитивні дії!» – стверджують музиканти гурту The Doox.

Українська музика: The Doox – Три Користі Радості

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *