The Doox – Три Користі Радості
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Doox – Три Користі Радості (Лірик-відео)

Гурт The Doox презентував відео на веснянку «Три користі радості». Сам знімальний процес відбувся давно, близько року тому, але досить довгий часовий проміжок знадобився для фінального монтажа ролика. Зокрема у відео навіть можна побачити деяких музикантів, які наразі вже вийшли зі складу колективу.

Реліз самого треку «Три користі радості» відбувся рівно рік тому, на початку березня 2018 року.

За словами виконавців, пісня «Три користі радості» увібрала у себе те саме сонце, від якого починають квітнути рослини та дерева, птахи нагадують про себе весняним співом, у водоймах плескочуться риби, та, звісно ж, запалюються пристрасним коханням молоді серця. Вони також розповіли, що раніше існували різні вірування та обряди, які були спрямовані закликати природу пришвидшити прихід весни, нагадавши про неминучість її перемоги над зимовим періодом. Активне сприяння цьому здійснювала саме людина – її воля, слово і діло, а також пісня. Власне, саме за допомогою композиції «Три користі радості» учасники The Doox прагнуть зробити і свій невеличкий внесок у заклик справжньої весняної погоди.

«Ми щиро бажаємо кожній людині відчути в середині жар гарячого сонця і квітучо-яскравої весни, які протягом усього життя мотивуватимуть лише на світлі, позитивні вчинки!» – коментують музиканти The Doox.

Зауважимо, що наразі колектив працює над ще одним релізом – новою піснею та лайв-відео до неї. Слідкуйте за новинами!

The Doox – Три Користі Радості
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *