The Doox – Не відпускай
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

The Doox – Не відпускай (Сингл)

Нова-стара пісня під назвою «Не відпускай» у виконанні киян з етно-рок гурту The Doox відтепер стала доступною для ознайомлення всім бажаючим. Цікаво, що саме з цієї пісні розпочався творчий шлях колективу і саме вона колись стала першим авторським твором у його репертуарі. Авторкою слів та музики згаданої композиції є Ольга Чуфарова, яка на той час була солісткою «Дуксів», та яка, власне, виконала у записі вокальні партії.

«Ми написали пісню «Не відпускай» задля участі у конкурсному відборі саундтреків до фільму «Вій». Після відбору вона довгий час пролежала «на полиці» і, чесно кажучи, станом на сьогодні невідомо, чи буде вона взагалі коли-небудь звучати на наших концертах. Тож ми вирішили, нехай вона звучить у радіо та інтернет-просторі!» – розповіли «Нотаткам» музиканти The Doox.

Нагадаємо, що не так давно The Doox презентували у мережі свій попередній студійний сингл «Мак», про який ми згадували на нашому сайті. І як ми вже повідомляли у тій публікації, наразі музиканти завершують останні підготовчі штрихи задля оприлюднення свого першого офіційного відеокліпу, а також активно накопичують новий музичний матеріал для фестивалю «Країна мрій». Варто додати, що в цьому році відомий етно-фест Олега Скрипки відбудеться в рамках Atlas Weekend та пройде 8-10 липня в Києві на ВДНГ. Серед виступаючих команд, окрім самих The Doox,вже оголошено про участь Rock-H, «Перкалаби», «Дахабрахи», Joryj Kłoc та інших.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *