The Doox – На морі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

The Doox – На морі (Сингл)

The Doox завершили роботу над новим синглом під назвою «На морі», в основу якого покладено давню народну пісню «Ой на морі лежить камінь мармуровий». У цій композиції можна почути спів нової вокалістки колективу Надії Боднарук, яка замінила у команді Юлію Маляренко. Зауважимо, що офіційного оголошення змін у складі і знайомства загалу із новою фронтвумен поки що не було, але деякі меломани можуть згадати її за участю у шоу «Голос Країни».

«Нова сторінка нашої творчості. Нові інструменти. Новий голос… Презентуємо новий сингл «На морі», – пишуть у соціальних мережах учасники The Doox.

Ось як відреагували на реліз підписники гурту у соціальних мережах: «Улюблений гурт The Doox тримає рівень. Тільки він вміє так обережно перекласти народні пісні на сучасний ритм, оздобити додатковими елементами, не спотворивши голосових особливостей традиційного фольклору»;

«Я би придбала цю пісню і поставила на рінгтон або на будильник. Прокидалася б аж бігом!»;

«Це незаконно буть такими класними»;

«The Doox як завжди, радують гармонійним поєднанням давнього й сучасного».

Втім, варто зазначити, що багато дописувачів висловлювали жаль із приводу зміни вокалісти і бажали Юлії вдачі у її наступному творчому етапі.

The Doox – На морі

Окрім згаданої новинки, у мережі нещодавно також було оприлюднено студійне відео до композиції «Чумацька», зняте на студії Holywood UA. Камера: Дмитро Кухарук. Окрім нової фронтвумен гурту, у записі взяли участь двоє запрошених музикантів – Ярослав Джусь (бандура) і Тимофій Музичук (дарбука).

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наталія says:

    А Юлія Маляренко тепер у якому проекті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *