The Doox – Ліра
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

The Doox – Ліра (Альбом)

Кияни з етно-гурту The Doox завершили роботу над своєю дебютною платівкою під назвою «Ліра» та поділилися її пісенним матеріалом з усіма охочими меломанами. Свіжий альбом команди вмістив у себе вісім треків, включно з кількома композиціями, оприлюдненими раніше у якості окремих веб-синглів, та реміксом на пісню «Рано».

«Наш свіжий музичний доробок під назвою «Ліра» вже у мережі! Над платівкою працювали: Юлія Маляренко, Максим Бережнюк, Валентин Дудченко, Тарас Перетятко та Сергій Яценко. Ми дуже хочемо висловити величезну подяку всім, хто допоміг нам у цій роботі, а також усім нашим слухачам», – йдеться у повідомленні The Doox на сторінці у Facebook.

Не складно зрозуміти, що на появу альбому та концертної програми «Ліра» в цілому, музикантів надихнув саме цей старовинний музичний інструмент, задіяний у творчості гурту. На обкладинці, до слова, також зображена ліра, яка належить львівському музиканту, лідеру гурту «Лірвак», та знаному майстру колісних лір Гордію Старуху.

Як зазначили у соціальних мережах представники The Doox, їхню «Ліру» вже зараз можна вільно та офіційно скачати на сторінці SoundCloud, або замовити собі фізичний компакт-диск, скориставшись повідомленнями у Facebook. А вже самим найближчим часом реліз має з’явитися чи не на всіх популярних сервісах продажу контенту, за допомогою яких усі бажаючі матимуть змогу подякувати колективу, придбавши свіжий лонг-плей.

The Doox – Ліра

The Doox у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Володимир says:

    Файно!

    1. Ihor Zakharchenko says:

      Amazing!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *