The Doox – Калина-малина
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Doox – Калина-малина (Відео)

До вашої уваги свіже live-відео від столичного етно-рок гурту The Doox до української народної пісні «Калина-малина». Молода формація, яку було засновано лише 2014 року, вже має у своєму доробку дебютний демо-альбом та декілька живих відео, автентичний матеріал для яких музиканти відшуковують під час своїх етно-експедицій по Волинщині, Рівенщині та Закарпаттю. Окрім того, учасники гурту часто-густо використовують у творчості не лише українські мотиви, а й мелодії практично зі всього світу, задіюючи для цього максимально широкий арсенал музичних інструментів. Варто додати, що вокаліст The Doox Максим Бережнюк є власником однієї з найширших колекцій етнічних інструментів в Україні.

Цікаво, що від моменту народження ідеї щодо зйомки акустичного відео «Калина-малина» і аж до початку її реалізації, музикантам The Doox знадобилася лише година часу. Місцем зйомок було обрано київський Будинок Художника, поблизу якого розміщується і студія колективу. «Як то часто буває, найкращі ідеї є спонтанними. Всього за одну годину ми обрали місце, композицію, та звезли туди весь необхідний інвентар. Під час знімального процесу ми не використовували фонограму пісні, тож все, що ви почуєте та побачите є виключно живим виконанням», – зазначили музиканти.

Теґи: Українська музика, The Doox

Долучайтесь до спільнот молодого гурту ВКонтакті чи Фейсбуці та слідкуйте за новинами від музикантів, адже просто зараз вони працюють над своїм першим повноформатним студійним альбомом. Ну а поки що пропонуємо вам переглянути ще одне відео від The Doox на одну з найпопулярніших пісень демо-платівки під назвою «Люблю Гриця».

Теґи: Українська музика, The Doox

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Natalia says:

    Виправте, будь ласка, в тексті (перший абзац) “Волинь” або “Волинська область”, а не “Волинщина”! Дякую)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *