The Doox – Галочки
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Doox – Галочки (Кліп)

Магічна українська музика від фольк-рок гурту The Doox! З радістю інформуємо вас, що столичний колектив відзняв свій перший офіційний відеокліп до пісні «Галочки» та презентував атмосферні результати цієї роботи всім охочим українським меломанам. Режисером нового відео виступив Тарас Перетятко, оператором став Богдан Пошивайло, а фінальний монтаж відзнятого матеріалу здійснив Роман Степанович.

Для тих, хто не знає зазначимо, що у своїй творчості музиканти The Doox використовують стародавні автентичні пісні з усіх куточків України, представляючи їх слухачам в оновленій експериментальній обробці відповідно до обраної стилістики. Переважна більшість композицій їхнього репертуару, окрім, хіба що, авторського твору «Не відпускай», зібрані в результаті захоплюючих етнологічних експедицій по районам Волині, Рівненщини та Закарпаття. Не стала виключенням у цьому плані і нова пісня «Галочки», в основу якої було також покладено давні народні співи. Зведення та мастеринг свіжого треку – справа рук Михайла Павлюка.

Нагадаємо, що вже зовсім скоро, 8-10 липня 2016 року, The Doox візьмуть участь у великому етно-фесті «Країна мрій», який цього разу пройде на території київського експоцентру ВДНГ та відбудеться у рамках Atlas Weekend. Окрім того, колектив планує ще декілька гучних виступів на великих майданчиках прийдешнього фестивального літа, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *