The Doox – Гаї Шумлять
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The Doox – Гаї Шумлять (Відео)

Етно-рок гурт The Doox презентує мінімалістичне офіційне відео до пісні «Гаї Шумлять», що входить до виданого близько півроку тому лонг-плею «Ліра» (детальніше про платівку можна також дізнатися на «Нотатках» за наступним посиланням). Цікаво, що влітку до цієї композиції було також презентовано ще і лірик-відео.

Як можна здогадатися з назви пісні, в її основу було покладено твір відомого українського поета Павла Тичини, в якому автор гармонійно поєднав людські почуття із красою природи. У творі головний герой немовби спілкується із самою природою, переповідаючи тій свої таємниці, почуття та захоплення. Так само як і у віршованих рядках, творці кліпу прагнули наповнити ролик атмосферою світла, гармонії та радості, використавши для цього своє авторське аранжування і теплі кольори кадру.

«Новеньке! Приємного перегляду!» – побажав усім глядачам мультиінструменталіст The Doox Максим Бережнюк, який, до речі, нещодавно виступив разом із гуртом KARNA у якості запрошеного гостя на їхньому столичному концерті.

Варто сказати, що глядачі\слухачі новинки, судячи з відгуків, відреагували на неї позитивно: «Це прекрасно, як сама Природа в усій первозданній величі»; «Дивовижна пісня, яка не відпускає з того моменту, як вперше її почули. А з цим кліпом, ще більше заворожує»; «Чарівне поєднання сучасності та давнини!»; «Класна пісня, тільки не розумію, чому Юля (вокалістка, – прим.) в костюмі автослюсаря».

Цікаво, що саме під композицію «Гаї Шумлять», а також під інші роботи гурту, ходять подіумом «Українські амазонки» – дівчата-військові, які демонструють наряди вітчизняних сучасних дизайнерів.

На сам кінець зауважимо, що цю пісню у виконанні The Doox можна вільно завантажити до своїх девайсів, скориставшись сервісом SoundCloud, де вона разом із іншими треками згаданої нами платівки, знаходиться у вільному доступі.

The Doox – Гаї Шумлять
The Doox y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *