The Doox & Ярослав Джусь
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

The Doox & Ярослав Джусь – Соловейко (Відео)

Український гурт The Doox презентував відеокліп на пісню «Соловейко», участь у записі якої взяв відомий бандурист Ярослав Джусь. Записано та знято на студії HollywoodUA.

Цікаво, що Ярослав Джусь разом з гуртом «Шпилясті кобзарі» прийшов на поточний сезон шоу «Голос Країни», аби привернути увагу до Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва. Минулого року заклад опинився під загрозою закриття через недобір студентів.

«Наживо з бандурою! Ми створили особливу версію композиції «Соловейко», залучивши бандуру, аби підтримати ідею Ярослава та «Шпилястих». Наша команда у своїй творчій діяльності спирається на фольклор, тому ми, як ніхто інші, розуміємо важливість збереження нашої спільної культурної спадщини. Ми щиро підтримуємо Стрітівський коледж кобзарського мистецтва, адже бандура – це круто! З духових, якщо що, тут дудук, саксонет, Пан флейта» – коментує Максим Бережнюк, фронтмент гурту The Doox.

Варто додами, що саме сьогодні, 28 березня, гурту The Doox виповнується 5 років. І тому, на честь ювілею, музиканти запрошують усіх бажаючих сьогодні відвідати особливу зустріч-концерт у закладі It’s NOT the LOUVR gallery bar (Київ, вул. В’ячеслава Липинського, 4). Початок о 20:00. Вхід вільний.

The Doox & Ярослав Джусь
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *