The Doox – Барвінок
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

The Doox – Барвінок (Сингл)

Маємо для вас ще одну музичну порцію української автентики, а точніше її сучасного втілення, у виконанні яскравих представників нової української музики – гурту The Doox. Композиція «Барвінок» виникла на основі весільної української народної пісні «Зелененький барвіночку», оновленої завдяки сучасному аранжуванню гурту The Doox. У даній роботі розкривається одвічна тема кохання, яка, за словами музикантів, є, була, і завжди буде однією з ключових складових людського життя.

«Ми намагаємося ніколи не заганяти себе до певних обмежуючих рамок і не боїмося експериментувати з різними стилями у музиці, навпаки, нам хочеться подати сучасній молоді відповідний сучасний продукт. Тому композицію «Барвінок» ми присвячуємо всім закоханим, а також тим, хто досі не знайшов «свого єдиного» або «єдиної», але має щиру надію все ж таки віднайти власне кохання і бути насправді щасливим. Адже, якщо звернути увагу на вступні рядки тексту, то без магії тут не обійшлося, це є свого роду замовляння!» – поділилися з читачами нашого сайту музиканти The Doox.

Цікаво, що пісня «Барвінок» була створена і записана студійно ще на початку літа, але її презентацію кияни вирішили зробити восени, бо саме осінь, за давніми народними прикметами та повір’ями, вважалася найбільш вдалою порою року для вступу у шлюб.

Українська музика: The Doox – Барвінок

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *