The DenDi - Має Значення
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

The DenDi – Має Значення

Останні події в Україні все частіше і частіше надихають музикантів до створення нових композицій і відеорядів, завдяки яким вони можуть гучно висловити свою громадську позицію і донести свої погляди і переконання слухачам. Одним з останніх творчих доробків українського Євромайдану стала пісня і кліп альтернативного гурту The DenDi з міста Кам’янець-Подільський. Відео на пісню “Має Значення” відповідно до назви закликає вірно розставляти пріорітети, жити а не існувати і робити дійсно важливі речі, які у своїй сукупності дійсно здатні багато чого змінити.
Як зазначали музикани, вони глибоко переконані, що все що відбувається в житті не є випадковістю і кожна дрібничка є важливою складовою великого цілого. Учасники гурту The DenDi закликають всіх не бути байдужими і не ігнорувати своє покликання, адже призначення кожного з нас – зробити бодай один маленький крок до спільної великої мети. “Твоє призначення має значення”, – співається у композиції гурту. Ці слова і було взято за головний меседж нової пісні і закладенно в них всі настрої і переживання учасників гурту. Самі ж музиканти, подаючи приклад іншим, теж не сидять дома, і не так давно мали виступ на головній революційній сцені країни.
Кліп на пісню “Має Значення” став першою професійною відеороботою у відеографії молодого гурту, що наразі активно працює над своїм дебютним альбомом, який обіцяє презентувати публіці вже зовсім скоро.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *