The AN – Не питай
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

The AN – Не питай (Кліп)

Молода львівська співачка The AN (Анастасія Струк) випустила дебютний трек у жанрі етно хіп-хоп під назвою «Не питай», доповнивши його офіційним відео. «Не питай, а дій!» – таке повідомлення запускає вона своєю піснею. Just do it по-українськи!

Трек створено у співпраці з львівським бітмейкером Максі Кренком, що є одним із засновників лейблу звукозапису 4k4 music. Пісня поєднує в собі риси українського хіп-хопу та сучасної етно-музики. У ній співачка розповідає про те, що можливо все, потрібно лише рухатись уперед.

The AN – Не питай

«Я хочу розповісти історії людей, які наважились робити круті речі, і цим самим надихнути інших не боятись і пробувати. Я вірю в те, що життя любить тих, хто діє», – коментує співачка.

На підтримку «Не питай, а дій!» у вересні відбудеться наступний концерт серії Shower Show (шоу у Львові, створені для того, щоб надихати молодих музикантів і давати їм можливість нарешті заявити про себе в музичній індустрії). Подію організовано Анастасією спільно з Оленою Гливінською. Перше таке шоу відбулося 25 січня 2020 року та відкрило меломанам 10 нових унікальних виконавців різних жанрів: реп, соул, джаз та інші.

The AN – Не питай
Придбати трек
Виконавиця у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *