Тексти пісень

Океан Ельзи – Без бою (Текст пісні)

Текст пісні Океан Ельзи - Без бою
Текст пісні Океан Ельзи – Без бою
Скачати текст пісні у txt
Кліп
Текст пісні Океан Ельзи - Без бою
Текст пісні Океан Ельзи - Без бою

Одна з найбільш улюблених фанатами пісень, що заслужила широку славу у людей різного віку. Тема кохання або пристрасті, стійкості або наполегливості, про що пісня «Без бою»? Музичний колектив «Океан Ельзи» здобув собі славу багато в чому завдяки цьому примітному треку, до якого просто таки не можна залишатися байдужим. Пісня стає своєрідним гаслом, яке ніби кричить слухачеві: «Не можна здаватися що б то не стало!»

Текст пісні «Океан Ельзи» – «Без Бою» закликає боротися за власні почуття і бути наполегливим у своїх цілях. Протягом усього треку, ліричний герой постійно задає питання: «Хто ти є?», «А хочеш і з медом?» «Що ж це я?» «Що ж я не зумів?». Він звертається до коханої співрозмовниці жіночої статі, очевидно, він знесилений, зломлений певними обставинами. Цілком можливо, що ліричному героєві відмовляє його кохана, відносини руйнуються на очах, але він не має наміру здаватися, ним рухає бажає все повернути назад і він ні за що не кине свою боротьбу просто так.

Невідома лірична героїня є предметом обожнювання головного героя, вона «взяла життя і не віддала». Дівчина наділяється надприродними рисами, герой гіперболізує своє ставлення до неї. Він проявляє себе як чоловік, здатний довести жінці, що він гідний впоратися з ситуацією. Він не має наміру миритися з положенням справ.

Якщо подивитися глобально, в буттєвому, філософському прочитанні очевидно, що ліричний герой задає ці питання самому життю. Але його бій з нещадними законами життя не програно, він триває і герой не здається. Монолог ліричного героя і вічні питання пошуку сенсу життя залишаються без відповіді.

Сенс пісні «Без бою» представляє все життя як постійну боротьбу. Якщо людина опустить руки – вона програє, адже повинна показувати себе і свій характер. Пісня закликає не плисти за течією життя, а йти в тому напрямку, який тобі подобається. Йти проти течії – це теж вихід.

І головний герой йде проти долі і думки інших. Він борець за своє щастя і його наполегливість буде винагороджено. Бути здатним на вчинки, вміння долати перешкоди – важливі якості для будь-якої людини, так вважають автори тексту пісні Океан Ельзи – Без бою.

Цікаво, що лірична героїня з’являється в пісні як ніби в образі чаклунки, від чар якої герой не може позбутися. Якщо вважати любов свого роду чаклунством, то герой порівнює два цих поняття і говорить про те, що він прив’язаний до головної героїні.

Мотив чаклунства, неприроднього, та сильної прихильності йде на протязі всієї пісні. Чи може бути сила справжнього кохання бути такою? Ліричний герой вважає, що може. З одного боку, він намагається стриматися, аби дати волю своїм почуттям, з іншого – намагається всіма силами боротися за них.

Як говорить Святослав Вакарчук, автор і виконавець пісні, він вкладав у текст пісні «Без бою» менший сенс, ніж той, який пісня отримала з часом. Для Святослава ця пісня позначала переломний період життя, який він подолав. Словом, це пісня про любов і прагнення боротися за неї всіма способами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *