Тексти пісень

KAZKA – Плакала (Текст пісні)

Текст пісні Kazka Плакала
Текст пісні KAZKA – Плакала
Скачати текст пісні у txt
Кліп

«На моє глибоке переконання, у пісні «Плакала» йдеться про зрозумілі та навіть очевидні речі. У цій композиції немає абсолютно нічого надуманого, або ж важкого для сприйняття. Ця композиція про нас, про всіх дівчат та жінок, про наше неймовірне вміння переживати практично будь-які життєві проблеми і ніби заново народжуватися щасливими наступного дня», – розповіла про пісню фронтвумен гурту Kazka.

Текст пісні KAZKA – Плакала
Текст пісні Kazka Плакала

Текст пісні Kazka – «Плакала» написав Сергій Сердик. Оскільки пісня написана українською мовою з використанням різних алегорій і метафор, не кожен зможе зрозуміти, про що ж співає група KAZKA.

У першому куплеті співачка розповідає нам про те, що, незважаючи на образи, біль і сльози, вона не здається. «Мости горять», дівчина обриває всі зв’язки з людиною, яка її образила. Вона знає, що повинна вистояти, незважаючи ні на що. Текст пісні у другому куплеті розповідає про душевні муки героїні. Вона страждає, що її душа болить. Але вона приймає рішення «заховати» свою душу, не звертати на неї уваги, тим самим намагаючись врятувати себе від шаленого болю.

У приспіві, який повторюється у пісні 5 разів, співачка говорить: «Поплакала і стоп!». Всі свої негативні емоції пішли з неї разом зі сльозами, їй потрібно рухатися далі. «Фіалка розцвіла», «засяяв день» – все так само прекрасно, як і було до трагедії, яка ледь не зруйнувала життя головної героїні.

У третьому куплеті ми дізнаємося, що героїня прийняла остаточне рішення: «знайти нові кольори повинна я», їй слід усвідомити, що це не кінець світу. Вона знає, що знайде в собі сили продовжувати жити далі і шукати прекрасне навколо себе.

Текст пісні «Плакала» присвячено жіночій душі, яка здатна відроджуватися, незважаючи на всі випробування, які підносить їй життя. Скільки б років не було жіночій душі, вона буде здатна любити і дарувати тепло іншим людям. Навіть якщо колись здавалося, що душа мертва. Гурт Kazka хотіли змалювати всю силу жіночої душі, яка непорівнянна ні з чим. Після того, як дівчина поплаче, життя для неї починається спочатку. Мільйони жінок змивають зі своєї душі гіркоту саме сльозами. Так і вчинила героїня пісні «Плакала». Жіночі сльози допомагають перенести біду, наскільки б важкою вона не була. Сльози очищають душу, звільняють її від негативу.

Третій же куплет закінчується рядком «менше слів, більше віри». У цього рядку таке ж призначення, як у останніх рядків двох попередніх куплетів: змусити себе повірити в те, що життя не закінчилося, що все ще попереду, потрібно тільки вірити і діяти.

Підводячи підсумок зазначимо, що текст пісні Kazka – «Плакала» – це звернення дівчини до хлопця, який розбив їй серце. Цією піснею і своїми сльозами вона намагається залікувати власні рани. Головна героїня стане сильнішою і йде далі, фокусуючи свою увагу на тому, як прекрасне життя навколо неї. Вона знайде собі нову любов, яка зробить світ ще яскравіше.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *