Terry Phao – Останній трамвай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Terry Phao – Останній трамвай (Сингл)

Новинка інді-проекту Terry Phao під назвою «Останній трамвай», за словами автора Тараса Підкуймухи, вийшла по-справжньому осінньою з погляду на загальну атмосферу, тож її прем’єра у соціальних мережах також символічно відбулася в останній календарний день осені 2016 року. Запис пісні проходив у Києві, на студії звукозапису Vuk, а її зведення здійснювали американські спеціалісти York recording у Лос-Анджелесі.

«У композиції «Останній трамвай» я приховав власні спогади про дещо хороше, або, якщо вже прямо перефразовувати, це таке собі пережовування шмарклів за втраченим. Можна уявити: сидиш ти такий у кав’ярні, бачиш дощ і сумуєш. Якщо говорити про деталі, то взагалі-то у мене просто була потреба у повільній пісні, тож я її створив саме такою, а ще зараз модно робити так званий «стадіонний ефект» у треках і ми вирішили це також спробувати здійснити», – ділиться з «Нотатками» засновник Terry Phao.

У якості невеличкого спойлеру також варто додати, що зовсім скоро у рамках формації Terry Phao буде презентовано ще одну новинку, робота над якою наразі вийшла на завершальну стадію. Майбутня композиція, за словами Тараса, буде відрізнятися від усього його попереднього матеріалу, в першу чергу через свою електро-основу, тож слідкуйте за новинами!

Terry Phao – Останній трамвай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *