Terry Phao – Не Кажи
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Terry Phao – Не Кажи (Сингл)

Трохи більше чотирьох місяців тому ми знайомили вас із дебютним синглом столичного проекту Terry Phao під назвою «Київ вечірній», а зараз вже настав час представити вам його наступника, який нещодавно з’явився у мережі. Свіжа композиція «Тері Фао» отримала назву «Не Кажи» та, як ви вже зрозуміли, стала другим україномовним твором формації. Робота над новим треком, так само як і над його попередником, проходила на студії звукозапису Vuk Studio у Києві, а мастеринг записаного матеріалу здійснювали спеціалісти американської студії York Recording Studios у Лос-Анжелесі.

«Музична складова пісні «Не Кажи» була написана під впливом М83 та ELO, та стала таким собі експериментом у плані звучання. Лірика треку є продовженням попередньої пісні «Київ вечірній» – у ній йдеться про взаємини двох людей. Атмосфера цих двох пісень також є дуже схожою», – розповів «Нотаткам» засновник проекту «Тері Фао» Тарас Підкуймуха.

Варто зазначити, що новинка під назвою «Не Кажи» стане титульним треком однойменного майбутнього міні-альбому формації, реліз якого заплановано на осінь поточного року (орієнтовно вересень-жовтень). Слідкуйте за новинами Terry Phao у соціальних мережах та не проґавте майбутній реліз!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *