Terry Phao – Київ вечірній
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Terry Phao – Київ вечірній (Сингл)

Так вже сталося, що з самісінького ранку ми презентуємо вам композицію про вечірній час, а якщо точніше, то про вечірній час у Києві. І ні, це не кавер чи ремейк написаної для телесеріалу «Киев днем и ночью» однойменної пісні від O.Torvald, а цілком окрема авторська композиція молодого проекту Terry Phao, у якій йдеться про не згадану паном Галичем і ко пору доби.

Отже, пісня «Київ вечірній» – перший україномовний твір Тараса Підкуймухи, знаного під псевдонімом Террі Фао. Запис свіжого треку проходив на столичній студії Vuk Studio, а зведення накопиченого матеріалу відбувалося у Сполучених Штатах Америки, на студії York Recording. «Цей твір є своєрідною вечірньою телефонною розмовою пари закоханих, такою собі колисковою для коханої людини. Загалом з самого початку у мене була ідея написати пісню про нашу столицю, але в процесі запису, як то часто буває, все перемінилося і от, ми готові презентувати нову чуттєву композицію проекту Terry Phao», – розповів нашому сайту Тарас.

До того ж Тарас розповів «Нотаткам», що просто зараз він вже розпочав роботу над новим музичним матеріалом, який, до речі, також буде україномовним. Його реліз музикант вже запланував на початок осені 2016 року у вигляді студійного міні-альбому. Долучайтесь до спільнот проекту Terry Phao у соціальних мережах та не пропустіть його подальші прем’єри!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *