Тері Фао – Запах моря
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Тері Фао – Запах моря (EP)

Пропонуємо до вашої уваги новинку від інді-виконавця Тері Фао у вигляді нового міні-альбому «Запах моря», до якого увійшли три свіжі треки: «Не бачити, не чути», «Твій запах моря» та «Подих». За словами автора, реліз було записано та зведено у Києві на Vuk Studio протягом червня-липня 2017 року, а той факт, що його прем’єра відбулася у вересні є також не випадковим, зважаючи на ностальгуючі за літом настрої музичного матеріалу.

«У цілому всі ці пісні об’єднує ідея молодості та юності, а також ностальгії за літом. Саме тому цей ЕР виданий у вересні. У першій його пісні «Не бачити, не чути» я дуже хотів поєднати гітарну партію, зіграну слайдом, із синтезатором та електронними барабанами. Щодо теми тексту, то ідея взагалі була написати про ненадійних друзів, але, як це часто буває, у кінці вийшло якось зовсім не про дружбу. Басист, що грає зі мною, сказав, що пісня ця про ревнощі. Наступну композицію «Твій запах моря» я написав на початку червня. Це спогад про романтичну історію, яка пов’язана з морем, тільки не плутати з курортним романом. До речі, у цій пісні зовсім немає басу. Ну і заключний трек «Подих» – це логічне продовження попередньої пісні. Він був написаний за 30 хвилин, після того, як я зловив себе на думці, що мені бракує свіжого подиху та молодості в музиці, яку я слухав останнім часом», – ділиться деталями Terry Phao.

Підсумовуючи все викладене додамо, що «Запах моря» став третім за ліком міні-альбомом Тері Фао, слідом за попереднім міні-альбом «Не кажи» та англомовним дебютником Calypso, виданими у 2017 та 2015 роках відповідно.

Українська музика: Тері Фао – Запах моря

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *