Тері Фао – Забери мене на берег
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Тері Фао – Забери мене на берег (Сингл)

Напередодні свого дебютного сольного концерту у столичному клубі Mezzanine, інді-проект «Тері Фао» вирішив ще трохи підлити масла у вогнище зацікавленості, презентувавши у всесвітній мережі новий сингл під назвою «Забери мене на берег». За словами лідера new wave формації Тараса Підкуймухи, дана композиція вийшла трохи меланхолійною, із відчутним присмаком літніх вечорів.

«Перед вами пісня про бажання втекти від метушні, втекти кудись, де тепло. Коли доробляв цю пісню, зловив себе на думці, що атмосферою вона перекликається із Summertime Sadness (трек американської співачки Лани Дель Рей, – прим.). Загалом «Забери мене на берег» – це перша оприлюднена композиція з нашого майбутнього альбому», – розповів «Нотаткам» Тарас.

Нагадаємо, що 8 червня у клубі Mezzanine (Поділ, вул. Нижньоюрківська, 31) відбудеться великий виступ «Тері Фао», який ми вже анонсували на сторінках нашого ресурсу. Також варто зауважити, що квитки на згадану подію можна не тільки придбати, але і виграти у конкурсі на сторінці соціальної мережі Фейсбук (правила розіграшу тут). До зустрічі!

Тері Фао – Забери мене на берег

Тері Фао у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Денис says:

    Чуваку треба значно сучасніші аранжування робити ІМХО

  2. Olly says:

    А в чому прикол обкладинки? Як на мене взагалі не в`яжеться з піснею. Хоч би напис який був для ідентифікації твору

  3. Far For says:

    З живими ударними буде зовсім інша історія!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *