Тері Фао – Не кажи
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Тері Фао – Не кажи (EP)

«Прочитати все поміж рядків» та «зрозуміти все зовсім без слів» запропонував усім охочим меломанам столичний музикант Тарас Підкуймуха у рамках свого інді-проекту «Тері Фао» (відтепер написання кирилицею), оприлюднивши для згаданого процесу порозуміння новий матеріал. Точніше новою є лише частина композицій презентованого міні-альбому «Не кажи», адже іншу частину пісень ви вже мали можливість зустріти в Інтернеті та зокрема на нашому сайті в якості окремих синглів.

Свіжий EP-реліз «Тері Фао» вмістив у себе 5 авторських треків загальною тривалістю близько 20 хвилин, записаних на столичній студії звукозапису Vuk studio. «Міні-альбом слухаємо До КІНЦЯ!», – дає настанову слухачам автор, зважаючи на те, що останньою у трек-листі міньйону йде нова пісня «Де…», що своєю появою нагадала Тарасу одну з поем Леся Подерв’янського («Багато масла»). Загалом увесь новий музичний матеріал, за його словами, вийшов саме таким, яким його і було заплановано – у найкращих традиціях сінті-поп стилістики.

У коментарі «Нотаткам» засновник «Тері Фао» зазначив, що ближче до літа має вийти відеокліп до одного з треків міні-альбому «Не кажи», за яким, майже одразу, піде ще один наступний EP. Майбутній реліз складатиметься виключно з нових пісень, над якими наразі триває студійна робота.

Українська музика: Тері Фао – Не кажи

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *