Тері Фао – Не бачити, не чути
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тері Фао – Не бачити, не чути (Відео)

Молодий інді-поп виконавець на псевдо Тері Фао презентував нове студійне відео до пісні «Не бачити, не чути» із оприлюдненого два роки тому міні-альбому «Запах моря». По суті, це нове відео до старої композиції, яке, за задумом, має стати своєріднним прологом до наступних новинок виконавця.

«Пісня «Не бачити, не чути» про те, коли люди не виправдовують наших сподівань, незалежно від того, чи це дівчина, чи друг. Та й, мабуть, про те, що не варто собі малювати в голові якісь ідеали та видавати бажане за дійсне, ніколи не варто забувати, що всі мають свої недоліки і плюси. Тому й виходить, що перше враження хибне. Думаю, таке часто буває. А по музиці – тоді була ідея змішати гітару зі слайдером і елекро-звуками, як на мене вийшло супер, хоча у кожного свій смак.

Також хочу сказати, що у мене у лютому вийде нова пісня, ця пісня буде спільною зі ще одним артистом. Іноді хочеться експериментувати, а найкраще це робити із кимось іншим, з ким ти раніше не робив, бо виходь цікаво. Власне, це перший досвід робити музику з кимось іще, це було дуже класно. Взагалі майбутній трек ми робили з перервами впродовж минулого року, але все зробили. Чекайте новин, щиро ваш Тері Фао», – розповів читачам «Нотаток» музикант.

Тері Фао – Не бачити, не чути
Тері Фао y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *