Тері Фао – Говори зі мною
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Тері Фао – Говори зі мною (Сингл)

Яким саме чином найкраще за все ще раз нагадати публіці про свій сьогоднішній виступ? Звісно ж, новою піснею, – вирішив засновник проекту «Тері Фао» Тарас Підкуймуха, презентувавши напередодні власного сольного концерту ще один новий сингл під назвою «Говори зі мною». Нагадаємо, що попередня новинка під назвою «Забери мене на берег» (про яку ми також розповідали читачам нашого ресурсу) побачила світ всього лише кілька днів тому.

«Це пісня про ті моменти, коли закінчуються нормальні теми і починаються розмови заради розмов чи перемелювання кісток, тобто ні про що. І ти розумієш, що далі змісту із цього нема, намагаєшся якось врятувати ситуацію. Пісня вийшла ніби лірична, але в той же час танцювальна. До речі, вона, як і попередня пісня, увійде до майбутнього альбому, повноформатного», – розповів «Нотаткам» про сингл «Говори зі мною» засновник формації «Тері Фао».

Також нагадаємо, що вже сьогодні Тарас разом із іншими музикантами гурту дасть великий концерт у клубі Mezzanine, що стане першим «сольником» за період існування «Тері Фао». Не пропустіть подію, яка розпочнеться рівно о 20:00 спеціальним діджей-сетом від Ореста Підкуймухи.

Тері Фао – Говори зі мною

Тері Фао у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Друже, зіграно гарно, але не вистачає родзинки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *