Тері Фао – Де
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Тері Фао – Де… (Кліп)

За словами Тараса Підкуймухи (він же Тері Фао), все найцікавіше завжди припадає на фінал, тому саме у серпні він оприлюднив свій танцювальний хіт курортного сезону під назвою «Де…». При чому не саму лишень пісню, а у компанії офіційного відеокліпу, відзнятого спеціалістами студії Artory web video. Зйомки проходили у столичному палаці культури «Росток», головні ролі музичної міні-стрічки виконали танцівники Олег Моіса та Аня Белан.

«Коли вперше побачив локацію, у мене одразу ж з’явилась нав’язлива ідея створити там кліп. А оскільки пісня танцювальна, то виникла думка про танець пари, наче у Homeshake, єдине що в залі і без спортивних штанів. У більшості сцен герої знаходяться самі у великій залі, в цьому є своєрідна інтимність, яку я намагався передати в пісні «Де…». Спочатку ми напустили чимало диму в зал, у кращих традиціях Алли Пугачової, а потім розпочали знімати сцени між рядами, після чого перейшли безпосередньо до дій на сцені. Єдина проблемка полягала у тому, як гармонічно запхати мене самого у відео», – каже Тері Фао.

Цікаво, що локація, де здійснювали зйомку, знаходиться в тій самій будівлі, де і студія Тері Фао, але до самої великої зали музиканти натрапили абсолютно випадково. За їхніми словами, тьмяні кольори зали просто таки пашіли атмосферою загадковості, надихаючи на творчість та зйомку майбутнього кліпу. Що ж, цілком можливо, що наступний кліп команди буде відзнято у ще одній потаємній кімнаті, або ж на горищі будівлі, хто-зна, куди наступного разу занесе музикантів дослідницький потяг.

Українська музика: Тері Фао – Де

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *