Тері Фао & Adm:t – Титри
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тері Фао & Adm:t – Титри (Сингл)

«Титри» – це новий спільний трек Тері Фао (Тарас Підкуймуха) та adm:t (Андрій Дмитренко). Це міська історія про людей, що загрузли у текстурах панельних будинків та лабіринтах метрополітену. За словами авторів, слова цієї пісні можна розбирати на цитати в «пацанські пабліки».

«Іноді достатньо просто залишатись собою і не зациклюватись на минулому. Встигни сказати все, що тримаєш в собі – цього достатньо, щоб стати кращим вже зараз. По суті, це заклик до переосмислення власного я та самовдосконалення», – йдеться в анотації до новинки.

Ось що розповів читачам «Нотаток» про «Титри» Тері Фао:

«Ми писали цю пісню досить довго, я би сказав у кілька підходів. Все почалось з того, що ані я, ані він, не мали досвіду писати музику з кимось на пару. Ми навіть не знали з чого почати і як це робиться. Вперше зібрались і навіть не знали як пісня має звучати. Лише з другого чи третього разу в нас почало дещо вимальовуватись. А потім якось забили на неї. Пізніше ще раз зібралися, пограли з колективом і знову розбіглись. Вже десь у жовтні, після довгих роздумів, я почав записувати «Титри» на своїй домашній студії. А за два тижні після того, дівчина змусила мене сісти писати текст… Після довгих роздумів я зрозумів, що завжди класно писати пісні життєствердні. А що може бути ліпшим, аніж заклик завжди бути кращим у порівнянні зі собою сьогоденним?! Ось так і залишив. Потім Андрій вніс свою частинку до пісні, дописав слова на бридж і гітарку. А вже за місяць ми її повністю закінчили».

Тері Фао & Adm:t – Титри
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *