TEREN - Не на часі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

TEREN – Не на часі (EP)

Молода cпівачка на псевдо TEREN презентувала свою дебютну міні-платівку під іронічною назвою «Не на часі». За словами авторки, не зважаючи на таку назву, альбом наповнено глибокими сенсами та роздумами.

Виконавиця написала матеріал платівки ще на початку минулого року і досить довго вагалася, чи варто видавати її саме зараз, адже закладені сенси могли видатися сьогодні не актуальними. Втім, подолавши всі сумніви, дівчина таки вирішила поділитися своєю творчістю зі загалом, адже у ній щиро йдеться про те, що болить, про все, що на душі.

TEREN - Не на часі

TEREN: «Доки гнила мерзенна орківська рука не буде з корінням вирвана з нашої землі — доти мені болітиме. Доти я оплакуватиму мужніх синів та войовничих доньок України. Доки литиметься невинна кров — доти ми будемо об’єднані вогняною журбою, що день за днем палитиме наші серця. Доки не спалить вщент.

І одного дня, чи ночі, наші серця відродяться. Подібно феніксу. Одного дня настане світанок нашої перемоги. Ми вільно дихатимемо свободою знаючи ціну такого подиху. А доти… я про це писатиму і співатиму. Доти. буде. на. часі. Хоч би що хто не казав».

Додамо, що кожна композиція альбому отримала окрему візуалізацію від мисткині Анни Пономаренко, яка ідеально описує історію з пісні.

Разом із ЕР-релізом «Не на часі» TEREN також опублікувала у мережі відео до титульного треку «Валькірія». Це історія про пару закоханих, які ризикуючи власним життям виборюють незалежність та свободу для своєї країни.

TEREN – Не на часі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *