Teplo – Саме Та
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Téplo – Саме Та (Сингл)

Презентуємо вам дебютний сингл київського проекту Téplo під назвою «Саме Та», записаний засновником формації Євгеном Захаровим у концертній залі КНЕУ, в апаратній у його колеги-звукорежисера Олексія Фролова, який, до того ж є і гітаристом гурту Téplo. Саме Олексій робив запис першого треку колективу та власноруч доводив його до фінального вигляду.

«Саме Та» – це фантастичний симбіоз сну та реальності,адже народилась вона уночі і була дописана лише під ранок. У ній тісно змішався легкий та водночас грайливий образ майбутньої коханої дівчини, але по сюжету складається враження, ніби вона вже реально існує і знає мене цілу вічність. Ідеєю пісні є моє велике бажання нарешті знайти «Саме Ту», адже без неї моє життя зовсім не має сенсу», – розповів «Нотаткам» Євген Захаров.

Щодо планів проекту на майбутнє, то вже на початку прийдешнього 2016 року, Téplo планує розжитися першим студійним ЕР-релізом під назвою «Міні-Рай». За словами автора, він вмістить у себе шість нових треків, дещо різнопланових за звучанням, але об’єднаних тематично. Тож слідкуйте за анонсами та новинами у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *