Теорія Простору – В Хаосі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Теорія Простору – В Хаосі (Альбом)

У своєму дебютному альбомі «В Хаосі» хлопці зі столичного гурту «Теорія Простору» мали змогу часом побути серйозними і меланхолійними, часом романтичними, часом патріотичними та навіть інколи саркастичними, адже зібрані під однією обкладинкою треки є нічим іншим як узагальнюючою характеристикою двох перших років спільної творчості колективу. Але не подумайте, що цей «В Хаосі» є повністю невпорядкованим, адже певні об’єднуючі аспекти легко прослідковуються від однієї пісні до іншої навіть неозброєним оком, а точніше вухом, даючи привід назвати такий вид хаоса творчим.

Ці двадцять чотири з лишнім місяці стали для «Теорії Простору» своєрідним плацдармом, майданчиком для експерементів, допомогли намацати власну музичну лінію, якої музиканти збираються і надалі дотримуватися, оздоблюючи її все новими і новими барвами, додаючи до неї чергові вартісні відгалуження. Словом, учасники гурту обіцяють, що далі буде ще більше цікавого і почати доводити це твердження вони планують вже на майбутньому київському концерті-презентації платівки «В Хаосі», деталі про який ми незабаром вам анонсуємо.

«На обкладинці альбому зображено поличку з взуттям, подану у якості метафори вибору життєвого шляху людини. Адже кожна людина обирає те взуття, яке найліпше пристосоване до її способу життя та образу. Хтось вдягає туфлі, бо хоче виглядати соліднішим, хтось вдягає кросівки, бо обрав спортивний спосіб життя, а хтось любить сидіти на дивані у своїх улюблених кімнатних капцях. На одній поличці взуття відсутнє – це та пара, яку обрали ви. Узагальнюючи, можна сказати, що пісні в альбомі розповідають про відносини між людьми та їхній вибір на шляхах, які перетинаються», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Теорії Простору» Андрій Клименко.

Запис нового альбому під назвою «В Хаосі» відбувався на київській звукозаписуючій студії Soncesvit. Наразі всі сім представлених у ньому пісень доступні для вільного завантаження у всесвітній мережі. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *