Теорія Простору – Оленятко
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Теорія Простору – Оленятко (Кліп)

Після року довгого очікування, молода музична команда «Теорія Простору» таки випустила у світ свій дебютний відеокліп на пісню «Оленятко» з першого альбому «В Хаосі». Зйомки ролику проходили ще позаминулого літа на столичному Трухановому острові та видалися достатньо важкими, в першу чергу через пануючу того часу неймовірну спеку, а лишивши за спиною палаюче сонце, музикантів спіткали ще одні, на цей раз технічні труднощі, які змусили відкласти реліз роботи більше ніж на рік.

«Коли ми знімали «Оленятко», відпочивальники на березі Дніпра спочатку насолоджувалися піснею, а потім, за сотим разом прослуховування, вже не знали куди від неї подітися. Зйомки велися весь день на сонці, тому наш оператор Денис Конончук отримав тепловий удар, а трубач Тарас Самчук не міг ходити два наступних дні, оскільки в нього обпеклися на сонці ноги. Зрештою можна сказати що відео далося нам дуже нелегко, ми його практично вистраждали, у тому числі й фізично. Але настрій, думаю, нам вдалося передати. Попри дуже меланхолійний вірш Дмитра Лазуткіна, який звучить у пісні, музика композицію потягла в іншу сторону – сторону драйву і реггі. Із цього вийшов сонячний мікс, мистецький коктейль для перших днів осені», – прокоментував «Нотаткам» нову роботу фронтмен «Теорії Простору» Андрій Клименко.

Варто зазначити, що кліп на пісню «Оленятко» – далеко не останній реліз команди цієї осені, адже ще до початку зими музиканти мають на меті презентувати глядачам другий за ліком кліп, про що ми, звісно ж, додатково вас проінформуємо. Окрім того, невдовзі «Теорія Простору» розпочне активну студійну роботу над новим авторським матеріалом, тож слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *