Теорія Простору – Нічия
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Теорія Простору – Нічия (Сингл)

Вперше за два роки гурт «Теорія Простору» випустив новий сингл! Київська команда оголосила про зміни у складі (цієї весни до гурту приєднався Михайло Мішньов, змінивши бас-гітариста Олександра Прищепу), та про роботу над новим альбомом, реліз якого заплановано на осінь.

«Відразу після свого приходу, Міша попав під гарячу руку, бо ми почали працювати над треком «Нічия», басова партія в якому створювалась шляхом ускладнення. Далі з’явилися скрипочки і віолончелі, тромбони і труби, 12 голосів на бек вокалах, гітарне соло… Чесно кажучи, кілька разів переслуховуючи демо-запис, я дуже сумнівався, що все це зможе мирно співіснувати між собою», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Теорії Простору» Андрій Клименко.

Разом з тим, одразу стає помітно, що сингл «Нічия» звучить значно важче треків із минулого альбому. Основний риф та музичну основу написав Денис Зваричук – гітарист гурту, слова належать вокалісту Андрію Клименку. Як зазначають музиканти, основа пісні була написана більше року тому і сильно видозмінювалася, аж до моменту появи у ній фортепіано, струнного квартету та секції духових. Над записом треку працював Святослав Бережник, зведення та мастеринг робив Іван Лузан.

«Нам потрібен був час для того щоб переосмислити звучання гурту та шлях яким ми збираємося рухатись. Після довгих очікувань та змін у складі, ми підготували щось справді особливе. Ця пісня – поки-що наша найсерйозніша музична робота. Гра слів у назві розкриває її суть. Пісня «Нічия» про самотність та гру в якій не можна перемогти. Ліричні герої то зближуються, то відштовхують одне одного. Завдають одне одному болю і насолоджуються присутністю одне одного. Це така собі інтерпретація садомазохізму, яка властива відносинам між людьми», – йдеться у прес-релізі.

Українська музика: Теорія Простору – Нічия

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *